Tradičný bankový prevod / PayPal - Paton
CHOOSE YOUR LANGUAGE
follow us

Tradičný bankový prevod / PayPal

V našom internetovom obchode máme dva spôsoby platby.

Tradičný bankový prevod

Platba se provádí tradičním bankovním převodem na náš bankovní účet. Do názvu převodu prosím napište číslo své objednávky. Platbu ve výši částky objednávky je třeba provést na následující údaje:

PATON Europe
Adresa: Kapitalowa 4, 35-213 Rzeszów
Číslo bankovního účtu IBAN: PL 18 1050 1562 1000 0090 3126 9617
BIC: INGBPLPW

PayPal

PayPal je online finančná služba – elektronická peňaženka alebo virtuálna peňaženka. Umožňuje vám platiť za položky pomocou zabezpečeného online účtu vytvoreného v službe PayPal. Účet je integrovaný s bankovým účtom, kreditnou alebo debetnou kartou, ktorá je k nemu pridaná. Môže fungovať aj ako peňaženka a ukladať vaše nahromadené prostriedky. Pri elektronických platbách prostredníctvom služby PayPal si môžete vybrať, ktorú kartu alebo účet chcete použiť na uskutočnenie platby. Jednu z nich môžete nastaviť aj ako predvolený spôsob platby, ktorý sa vyberie automaticky.

Elektronická peňaženka PayPal má mnoho možností využitia, je bezplatná a podporuje platby vo viac ako 200 krajinách a 25 menách. S účtom PayPal môžete zjednodušiť proces pohybu peňazí online: odchádzajúce platby, prichádzajúce platby, ako aj zhromažďovanie a vlastnú správu finančných prostriedkov na účte.

Ak si vyberiete platbu cez PayPal, môžete si byť istí, že vaša objednávka bude spracovaná okamžite po prijatí platby od vás.